Запрошуємо на навчання на підготовчих курсах до НМТ 2025

Підготовчі курси ПНУ – це старт у ваше успішне майбутнє!

Для кожного випускника настає важливий і відповідальний період в житті – завершення навчання в школі, складання НМТ, вибір майбутньої професії. Всі ці чинники є неабияким випробуванням для молодої людини і стартом у її майбутнє. Дуже важливо, щоб цей старт був правильним та успішним. Ми пропонуємо вступникам закласти першу сходинку до майбутнього успіху і запрошуємо на підготовчі курси до національного мультипредметного тесту за навчальними предметами.
Підготовчі курси – це не лише можливість здобути знання з обраних предметів та систематизувати їх, а й хороша нагода отримати багато переваг додатково!
 По-перше, це якісна підготовка до тестування дешевше, ніж з репетитором!
 По-друге, можливість за короткий термін відпрацювати навички розв’язання типових задач та завдань, передбачених у тестуванні.
 По-третє, психологічна адаптація до вищого навчального закладу.
 По-четверте, завдяки підтримці кваліфікованих вчителів можливість повірити у свої сили, впевнено вступити до бажаного ЗВО та здобути ступінь бакалавра!
Основу навчальних програм становлять вимоги Українського центру оцінювання якості освіти щодо тестів.

Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника пропонує одинадцятикласникам та випускникам шкіл попередніх років підготовчі курси до НМТ/ЗНО 2025:

Базовий курс з максимальним часом навчання – вісім місяців.

Курс включає навчання з чотирьох предметів: українська мова, математика, історія України, англійська мова

Форма навчання: 1) денна (заняття у робочі дні з 16:00 год. та у вихідні дні з 10:00 год. офлайн (в аудиторіях університету);
2) змішана (заняття у робочі дні з 16:00 год. онлайн, у вихідні дні з 10:00 год.) офлайн (в аудиторіях університету).
Загальна кількість годин – 240
Початок занять з першого жовтня 2024 р.

Підготовчі курси вихідного дня за предметами на ваш вибір:
– українська мова;
– математика;
– історія України;
– іноземна мова (англійська, німецька, французька);
– українська література;
– фізика;
– хімія;
– біологія;
– географія.

Шестимісячні:
Формат навчання: субота, неділя – заняття в аудиторіях університету з 10:00 год.
Кількість годин з одного предмета – 60.
Початок занять з другого листопада 2024 р.

П’ятимісячні:
Кількість годин з одного предмета – 60.
Початок занять з першого грудня 2024 р.

Тримісячні:
Кількість годин з одного предмета – 50.
Початок занять з першого лютого 2025 р.

Двомісячні:
Кількість годин з одного предмета – 40.
Початок занять з першого березня 2025 р.

Після закінчення навчання слухачі підготовчих курсів складають випускне тестування. За його результатами є ймовірність надання їм до десяти додаткових балів при вступі на спеціальності, яким надається особлива підтримка.

Зареєструватися на курси, дізнатися додаткову інформацію Ви можете за тел.:
(0342) 78 26 49; 097 84 32 630 – методист Барложецька Наталія Ярославівна (каб. 109 гуманітарного корпусу – Навчально-науковий центр професійної кар’єри та освіти впродовж життя ),
або заповніть реєстраційну форму: https://forms.gle/AN3nyRN61W6CByuP6