Наші викладачі

МАТЕМАТИКА

Соломко Андрій Васильович
доцент кафедри математичного і функціонального аналізу

кандидат фізико-математичних наук, доцент

заступник декана з навчально-методичної роботи факультету математики та інформатики

Освіта:
• Прикарпатський університет імені Василя Стефаника, фізико-математичний факультет, диплом магістра з відзнакою ВА №21253884, дата видачі 30.06.2002, спеціальність – математика, кваліфікація – математик, викладач
• Прикарпатський університет імені Василя Стефаника, аспірантура, диплом кандидата фізико-математичних наук ДК №054495, дата видачі 14.10.2009 р., спеціальність – математичний аналіз

Стажування:
• Жешівський університет, природничо-математичний відділ (м. Жешув, Польща) (2015);
• Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу, Інститут нафтогазової інженерії, кафедра вищої математики (м. Івано-Франківськ, Україна) (2021)

Забезпечує викладання нормативних курсів: «Математичний аналіз», «Функціональний аналіз», «Фінансова економіка» та спеціальних курсів «Операторне числення» і «Елементи теорії узагальнених функцій»

Наукові інтереси: операторне числення в просторах ультрарозподілів класу Жевре, функціональне числення для генераторів n-параметричних (C0)-напівгруп операторів в різних просторах узагальнених функцій, теорія інформації та методи її кодування.

 

 

Калина Лілія Ігорівна

спеціаліст вищої категорії, викладач-методист

викладач математики, фізики та астрономії Івано-Франківського фахового коледжу

Народилася 7 листопада 1971 року в селі Колоколин Рогатинського району Івано-Франківської області в сім’ї вчителя. У 1979 році пішла у перший клас Колоколинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступеня, яку закінчила в 1987 році на «відмінно».

Протягом 1987-1989 р.р. здобувала середню освіту в Чагрівській середній школі, яку закінчила теж на «відмінно».

У 1989 році вступила на фізико-математичний факультет Івано-Франківського педагогічного інституту ім. Василя Стефаника.

У 1994 році закінчила Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Вчитель математики та фізики».

Трудовий шлях свій розпочала з вересня 1994 року по січень 2017 року у закладі професійно-технічної освіти – Івано-Франківському професійному училищі №3 (зараз Вище художнє професійне училище №3 м.Івано-Франківська), працюючи на посаді вихователя в гуртожитку, викладача математики, інформатики, а з вересня 2011 року – заступника директора з навчальної роботи.

У квітні 2000 року встановлено кваліфікаційну категорію «Спеціаліст першої категорії», у березні 2005 року – «Спеціаліст вищої категорії» та присвоєно педагогічне звання «Старший викладач», у березні 2009 року – підтверджено кваліфікаційну категорію «Спеціаліст вищої категорії» та присвоєно педагогічне звання «Викладач-методист».

З вересня 2018 року працює викладачем математики, фізики та астрономії Івано-Франківського коледжу Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

 

УКРАЇНСЬКА МОВА

Горецька Ольга Петрівна

спеціаліст І категорії,

викладач дисциплін «Українська література», «Українська мова» Івано-Франківського фахового коледжу

Освіта:

1980 – 1984 рр. – Івано-Франківський педагогічний інститут імені Василя Стефаника, філологічний факультет, спеціальність «Українська мова і література», кваліфікація – вчитель української мови і літератури.

1988 – 1993 рр. – аспірантура Київського державного педагогічного інституту іноземних мов.

Професійний досвід:

1984 – 1987 рр. – вчитель української мови і літератури в Урожайнівській і Новогорівській школах Токмацького району Запорізької області.

2005 -2016 рр. – асистент кафедри філології і методики початкової освіти ДВНЗ “Прикарпатський університет імені Василя Стефаника”

 

РИСУНОК

Пазинюк Марія Василівна 

спеціаліст вищої категорії
член спілки дизайнерів України

член Всеукраїнського товариства “Просвіта” ім. Тараса Шевченка, Народний майстер

викладач дисциплін: «Ергономіка», «Комп’ютерне проектування»

Освіта:

2009 – 2015 – Вище художнє професійне училище № 3 м. Івано-Франківська.

2015 – 2017 – Інститут мистецтв Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. Спеціальність за дипломом: «Образотворче мистецтво», Кваліфікація за дипломом: «Бакалавр образотворчого мистецтва, вчитель дисциплін художньо естетичного циклу»

2017 – 2019 – Університету Короля Данила. Спеціальність за дипломом: “Дизайн”. Кваліфікація за дипломом: “Магістр з дизайну”

2020 – по теперішній час – Аспірантура Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

Досвід роботи:

2015-2020 рр.- майстер виробничого навчання Вище художнє професійне училище №3 м. Івано-Франківська.

2020 р.-викладач художніх дисциплін Вище художнє професійне училище №3 м. Івано-Франківська.

2021- по теперішній час- викладач Івано-Франківського фахового коледжу Прикарпатського національного університету (за сумісництвом)

 

 

 

Гімон Тетяна Степанівна

Старший викладач кафедри методики викладання образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та дизайну

В 1981 р. народилась в м.Івано-Франківську.

В 1996 р. закінчила Івано-Франківську художню школу на відмінно з відзнакою.

В 2000 році закінчила Косівський коледж прикладного та декоративного мистецтва імені В.Касіяна, за спеціальністю «Образотворче та декоративно-прикладне мистецтво» і здобула кваліфікацію художника-майстра з художньої шкіри, та отримала диплом з відзнакою.

В 2003 році закінчила Прикарпатський університет імені Василя Стефаника і отримала базову вищу освіту за напрямом підготовки «Мистецтво» та здобула кваліфікацію бакалавра мистецтва (образотворче та декоративно-прикладне мистецтво).

В 2004 році закінчила Прикарпатський університет імені Василя Стефаника і отримала повну вищу освіту за спеціальністю художника декоративно-прикладного мистецтва, викладача. Диплом магістра.

Є автором ряду творів: виробів зі шкіри утилітарного та декоративного призначення. Бере активну участь у керівництві підготовки студентів до участі у регіональних, всеукраїнських конкурсах, що засвідчують дипломи учасників , грамоти та подяки.

Учасниця виставки в Польщі – 19maja 2010 roku galleria Panorama Krakowsie Centrum Konferencyjne DWOR W TOMASZOWICACH.

2011 р. Подяка за участь у міжнародній виставці «Сакральний птах Трипілля» за вагомий внесок у популяризацію народного мистецтва, сприяння знайомству громадян з багатогранною історико-культурною спадщиною України

2012 р. Подяка за вагомі творчі здобутки, популяризацію народного мистецтва та активну участь у виставці «Чари Карпатського краю».

2016 р. Автор навчально-методичного посібника для самостійних занять, де вперше запропоновані авторські розробки плетень за перфорацією.

На кафедрі методики викладання образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва впроваджує нові підходи та бачення методичної роботи з учнями в закладах середньої освіти.

 

 

Дяків Марія Володимирівна

Доцент, кандидат мистецтвознавства кафедри методики викладання

образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та дизайну

З 2000 р. по 2005 рр. навчалась у Прикарпатському національному університеті ім. Василя Стефаника і отримала повну вищу освіту за освітньо-професійною програмою підготовки магістра, спеціальність “Образотворче та декоративно-прикладне мистецтво”.

Упродовж 2005 – 2008 рр. навчалась в аспірантурі Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

У 2005 р. працювала у Івано-Франківському обласному художньому музеї на посаді наукового співробітника.

Захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата мистецтвознавства зі спеціальності 17.00.06 – Декоративне і прикладне мистецтво на тему “Міське меблярство Галичини XIX-XX ст.: історія, типологія, стилістичні особливості” в ДВНЗ Прикарпатському національному університеті ім. Василя Стефаника (м. Івано-Франківськ, 2010 р.).

З 2005 р. – асистент кафедри образотворчого мистецтва, а з 2012 р. – доцент кафедри образотворчого мистецтва та реставрації ім. Михайла Фіголя Інституту мистецтв Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника.

З 2023 р. – доцент кафедри методики викладання образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та дизайну Навчально-наукового інституту мистецтв Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

Веде науково-дослідну роботу в напрямку розкриття питань розвитку образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва Прикарпаття, які регулярно висвітлює у матеріалах виступів на конференціях та в публікаціях фахових наукових видань. Автор навчально-методичних рекомендацій, навчальних програм до курсів дисциплін художнього спрямування для студентів Навчально-наукового Інституту мистецтв Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника.

З 2022 р. веде науковий гурток “Сучасні аспекти аналізу творів мистецтва”, метою роботи якого є розвиток аналітичного мислення і теоретичне опрацювання актуальних питань мистецтва та педагогіки студентами.